W Twoim koszyku znajduje się 0 szt.
Towaru na kwotę: 0,00 zł.

zobacz

 

Gadżety reklamowe związane z medycyną

 

W naszej ofercie znajdą Państwo również ciekawe gadżety reklamowe, które są związane z branżą medyczną. Tym samym firmy farmaceutyczne, które organizują eventy czy konferencje prasowe, mają ułatwiony wybór. Ponadto, z takich gadżetów medycznych mogą korzystać także organizacje, które propagują zdrowy tryb życia, czy uczą zasad BHP, pierwszej pomocy itp. Zachęcamy do sprawdzenia co przygotowaliśmy dzisiaj w ofercie!

 

Gdy tylko pomyślimy o najpopularniejszych gadżetach reklamowych związanych z branżą medyczną, pierwsze co przychodzi na myśl to apteczki pierwszej pomocy. Taki produkt jest dostępny w naszym sklepie w różnych konfiguracjach – małe, duże, w materiałowych torbach, a nawet w plastikowych boxach. Zaletą jest to, że w każdej znajdziemy najważniejsze produkty do ochrony zdrowia – plastry, bandaże, nożyczki, chusty czy agrafki. Takie gadżety medyczne powinny stanowić wyposażenie każdego samochodu, miejsca pracy czy domu mieszkalnego. Tym samym pomysł będzie praktyczny i uniwersalny. Naturalnie – jak na każdym gadżecie reklamowym i w tym przypadku istnieje możliwość umieszczenia loga i nadruku firmowego.

 

Od serca dla serca! Kardiolodzy zapewne przyznaliby nam rację, że stres dobrze nie wpływa nie tylko na naszą pracę, ale i działanie najważniejszego organu, który jest odpowiedzialny za pompowanie krwi. Dlatego zabawka, która jednocześnie jest gadżetem antystresowym będzie pomocna dla osób, które są narażone na duży stres lub szybko się denerwują. Co prawda, lepiej unikać takich sytuacji, ale nie zawsze jest to możliwe. Dlatego – dla zdrowia, mogą Państwo podarować antystresa z nadrukiem firmowym po drugiej stronie serduszka!

 

Profilaktyka jest tańsza od leczenia. A w przypadku jamy ustnej, taką zasadę powinno się stosować już od pierwszego zęba! Tym samym gadżet medyczny w postaci sprezentowanej szczoteczki z pastą mogą posłużyć dentystom czy firmom zaopatrującym w środki do higieny jamy ustnej, jako „wabik” dla najmłodszych. Aby sukcesywnie przekonywać ich, że wizyta u stomatologa czy ogólnie dbanie o zęby nie musi być bolesne! Dodatkowo istnieje możliwość umieszczenia loga oraz innych – wybranych przez Państwa nadruków na opakowaniu. W ofercie znajdą Państwo też inne konfiguracje takiego gadżetu. Zachęcamy do sprawdzenia!

 

 

 

Zakreślacz w kształcie strzykawki będzie bez wątpienia zabawnym nawiązaniem do branży medycznej. W ten sposób mogą Państwo spowodować uśmiech na twarzy rozmówcy-lekarza, a jednocześnie zostać zapamiętanym. Bo przecież kto zostawia gadżety reklamowe w postaci narzędzia, którego tak wszyscy się boją? Ponadto, na zakreślaczu można pozostawić nadruk reklamowy w postaci logo lub estetycznego napisu. Więcej informacji możemy udzielić telefonicznie bądź mailowo.

 

Jak sami Państwo widzą, posiadamy dużą ofertę z gadżetami medycznymi. Zachęcamy do sprawdzenia naszego sklepu, ponieważ kryje on w sobie znacznie więcej propozycji, niż jesteśmy w stanie tutaj przedstawić.

 


kontakt kontakt