W Twoim koszyku znajduje się 0 szt.
Towaru na kwotę: 0,00 zł.

zobacz

Gadżety reklamowe dla biur podróży

 

Kolejną grupą gadżetów, jakie posiadamy w naszej ofercie to produkty, które idealnie sprawdzą się w biurach podróży. Poza sprzedawaniem wycieczek do egzotycznych krajów, z biletem lotniczym mogą Państwo sprezentować drobny (lub większy) gadżet, który ułatwi korzystanie z uroków pięknych plaż czy uchroni przed słońcem. Zachęcamy do sprawdzenia tego, co przygotowaliśmy w poniższym wpisie!

 

Jeżeli Państwa biuro podróży oferuje wycieczki do tak egzotycznych zakątków świata, jak kraje azjatyckie, czy do Australii, a może przesiadki w lotach są w Wielkiej Brytanii? W takich sytuacjach klient doceni adapter do prądu na różne wtyczki. Naturalnie na adapterze można umieścić zarówno logo jak i inne ciekawe i wybrane przez Państwa nadruki. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu uzyskania danych odnośnie wielkości i możliwości nadruku.

 

Jeżeli chcą Państwo podarować swoim Klientom bądź Partnerom biura turystycznego gadżet, który będzie nie tylko estetycznym breloczkiem, ale urządzeniem praktycznym – świetnie tutaj sprawdzi się waga do bagażu. Można ją stosować do walizek o wadze nie przekraczającej 40 kg. Wiele linii lotniczych nakłada restrykcyjne zasady odnośnie ciężaru – w domu łatwo ją sprawdzić na zwykłej wadze, jednak po wakacjach? Lotniska zazwyczaj mają płatne pomiary, tym samym ten gadżet będzie świetnym rozwiązaniem! Jak każda nasza propozycja – i tutaj istnieje możliwość pozostawienia nadruku.

 

Jeżeli dmuchany materac nie przekonuje Państwa, zawsze można skusić się w stronę innej propozycji. Jest nią piłka dmuchana wykonana z tworzywa sztucznego. Dostępna jest w różnych kolorach, a dodatkowo posiada równie dużą powierzchnię na pozostawienie nadruków reklamujących Państwa biuro podróży. Zabawa na plaży w takim gadżetem sprawi, że wiele osób zapozna się z logiem, a także znakami szczególnymi, jakie będą pozostawione na tym materiale.

 

A może poszukują Państwo coś nieco bardziej praktycznego i zapewniającego większe bezpieczeństwo dla swoich Klientów? Kłódka do bagażu bez wątpienia będzie gadżetem, który znajdzie zastosowanie na wakacjach – do zabezpieczenia torby podróżnej, szafki w salonie SPA, na basenie, a także po wakacjach. Czy to zapiąć aktówkę, czy wykorzystać ją na siłowni. Widoczność gadżetu będzie na pewno bardzo duża! A co Państwa biuro może na tym zyskać? Powierzchnia kłódki to także powierzchnia reklamowa – można pozostawić grawerowane logo bądź napis zachęcający do skorzystania z usług biura. Piękno w czystej prostocie!

 

Prawdę mówiąc, dla branży hotelarskiej i dla biur podróży posiadamy bardzo dużą ofertę ciekawych gadżetów reklamowych. Nie tylko dostępne są ubrania, klapki czy torby plażowe, ale i walizki, zestawy kosmetyków do samolotu oraz gry dla całej rodziny! Tym samym wybór może być ciężki – bo praktycznie się nie kończy! Jeżeli potrzebują Państwo dodatkowych informacji lub pomocy przy zamówieniu – gorąco zachęcamy do nawiązania kontaktu bezpośredniego z naszym biurem.


kontakt kontakt