W Twoim koszyku znajduje się 0 szt.
Towaru na kwotę: 0,00 zł.

zobacz

Gadżety reklamowe dla dzieci do szkoły

Do rozpoczęcia roku szkolnego pozostał jeszcze miesiąc czasu. Dlatego jest to dobry pomysł, aby zająć się projektem oraz zamówieniem gadżetów reklamowych dla dzieci do szkoły. Wbrew pozorom najmłodsze grono (obecnych – może przyszłych) klientów jest najbardziej rokujące. Dzieci skutecznie namawiają rodziców na zakup ulubionych produktów czy zabawek, a z prezentu od danej firmy cieszą się, nie opuszczając ich na krok. Świetnie sprawdzą się przy okazji festynów czy akcji promocyjnych poza terenem Państwa firmy!

ARCOLOR Komplet 12 kredek w pudełku z nadrukiem (IT1047-01)

Pierwszy gadżet dedykowany dzieciom, jaki przychodzi nam na myśl to zestaw kredek. Wygodne we wręczaniu, łatwo umieścić na nich logo bądź produkty, jakie znajdują się w Państwa ofercie, a dzieci bez wątpienia nie będą rozstawać się z takim prezentem. Nawet rodzice docenią moc kredek, gdy ich pociechy będą spędzać godziny nad ulubionymi kolorowankami. Nie pozostanie to bez echa! W naszej ofercie znajdą Państwo również inne zestawy – kredki w innych opakowaniach, kredki świecowe bądź większe zestawy.

 

Zakładka z logo (R73986)

 

Kolejnym naszym pomysłem, który na pewno nie zgubi się dziecku, a przyda nie tylko w szkole, ale i w domu przy czytaniu obowiązkowych lektur jest.. zakładka na strony. Na tak małym i poręcznym gadżecie reklamowym dla dzieci jest miejsce na logo firmy. Posiadamy w swojej ofercie również inne wzory – nie tylko motylka, który będzie przemawiać do delikatnych dziewczynek, ale i zakładki z koniczynką na szczęście czy zakładkę z głową krowy, bo czemu nie?

 

Dziurkacz w kształcie serca, HEART CUT, czerwony (56-0504102)

 

Dziurkacz w kształcie serca stanie się hitem wśród dziewczynek. Taki gadżet nie zostanie długo zapomniany, będzie praktycznie cały czas w użytku. Szczęśliwa posiadaczka, poza dziurkowaniem dosłownie wszystkiego, co będzie miała w zasięgu ręki, odczuje dumę wśród koleżanek. A co Państwo jako firma mogą zyskać, obdarowując dzieci takim niestandardowym gadżetem reklamowym? Dziurkacz jest również breloczkiem do kluczy, na którym można umieścić nadruk bądź estetyczny grawer, który utrzymuje się znacznie dłużej!

 

Plastelina, 16 szt, FUNNY ACTIVITY, wielokolorowy (56-0504100)

Kto będąc małym dzieckiem nie miał w domu plasteliny? Pomimo technologii i coraz wymyślniejszym zabawkom, zestaw do plasteliny nadal cieszy się bardzo dużą popularnością! Bawią się nią dziewczynki, lepiąc ludzi, zwierzęta czy dodatki, a nawet chłopcy, konstruując swoje pierwsze budowle, a dorośli? I oni nie zapominają zabawy z młodzieńczych lat, przyłączając się do wspólnego lepienia ze swoimi dziećmi. Na pudełeczku można umieścić ciekawy i kreatywny nadruk z logiem bądź produktami Państwa firmy.

 

Przedstawione powyżej pomysły to tylko początek naszej listy gadżetów reklamowych dla dzieci do szkoły. Posiadamy również inne, bardzo ciekawe propozycje, jedne tańsze inne nieco droższe i robiące efekt WOW! Zachęcamy do zapoznania się dokładniej z naszą ofertą. W razie pytań, wątpliwości czy niestandardowych zamówień, pozostajemy do Państwa dyspozycji zarówno mailowo jak i telefonicznie.


kontakt kontakt