W Twoim koszyku znajduje się 0 szt.
Towaru na kwotę: 0,00 zł.

zobacz

Gadżety reklamowe dla młodzieży

 

Młodzież w wieku licealnym, a także studenci stanowią coraz mocniejszą grupę docelową dla wielu firm i marek. Nie dość, że ich zakupy bardzo często stanowią impuls – ciekawa promocja, prezent do zakupu, to są oni tzw. trendsetterami. Ten termin oznacza nic innego jak mocne jednostki w grupach wiekowych, które stanowią wzór dla swoich rówieśników. Co oni posiadają – reszta również musi mieć, bez względu na cenę czy dostępność. Dlatego dla Państwa to właśnie młodzież może okazać się łakomym kąskiem!

 

Jeżeli pomyślimy o potrzebach nastolatków, zapewne rodzice wskażą problem z wiecznie rozładowanym telefonem. Ale my mamy na to świetne rozwiązanie! Powerbank, którym można doładować baterię nie tylko w smartphonie, ale również w tablecie czy mp3. Taki elektroniczny gadżet wymaga podładowania, aby skumulować energię, którą później nastolatek wykorzysta np. w torbie, podłączając kablem swój telefon. Po chwili bateria będzie wskazywać dłuższą żywotność, a powerbank można wykorzystać ponownie na inne urządzenie. Naturalnie ta propozycja umożliwia pozostawienie logo bądź nadruku reklamowego.

 

Zaraz po powerbanku, kolejnym gadżetem, który przyda się i przy telefonie i tablecie czy mp3 jest.. przenośny głośnik stereo! Wystarczy podłączyć kabelkiem w miejsce, w którym zazwyczaj podłącza się słuchawki i gitara gra! Tzn. muzyka gra. Jakość jak na tak małe urządzenie przenośne jest niezwykle zaskakująca. A nastolatek od teraz może bawić się w małego DJa na plaży, w parku czy u znajomych w domu, gdy zabraknie odpowiednich narzędzi. Na głośniku istnieje możliwość pozostawienia nadruków w różnych konfiguracjach. Zachęcamy do kontaktu, aby uzyskać szczegóły.

Smartphone to pierwsza wartościowa rzecz, jaką kupuje sobie młodzież. Chuchanie i dmuchanie jest na porządku dziennym. A co, jeśli pomożemy im w zachowaniu nienagannej czystości i bezpieczeństwa dla tego urządzenia? Propozycją jest etui wykonane z filcu. Pomieści każdy – nawet ten duży telefon. Ten gadżet reklamowy posiada miejsce na przodzie do oznakowania – za pomocą logo bądź nadruków.

 

Pendrive to gadżet, który znajdzie zastosowanie niemal u każdego – nie tylko osoby młodej. Dlatego warto w niego zainwestować, będzie w ciągłym użyciu, przechodząc z ręki do ręki. A mając na sobie wygrawerowane logo bądź hasło reklamowe, zwiększają Państwo szansę na dotarcie do grupy docelowej, jaka Państwa interesuje.

 

Grupa młodzieży doceni każdy gadżet reklamowy, jaki otrzyma wraz z Państwa ofertą. Tym samym mogą Państwo puścić wodze fantazji i zamówić dowolne produkty, które będą przynosić wartość dodaną dla dwóch stron. Zachęcamy do kontaktu – przygotujemy spersonalizowaną ofertę pod potrzeby i wymogi, jakie będą postawione.


kontakt kontakt