W Twoim koszyku znajduje się 0 szt.
Towaru na kwotę: 0,00 zł.

zobacz

Najciekawsze gadżety reklamowe związane z motoryzacją

 

W obecnych czasach posiadanie samochodu nie wiąże się już z luksusem, a wygodą. Codziennie poruszamy się tym środkiem lokomocji do pracy, na zakupy czy nawet wakacje. Spędzając długie godziny za kółkiem, kierowcy stają się coraz atrakcyjniejszą grupą docelową, do której mogą trafić gadżety reklamowe z Państwa logo bądź skróconą ofertą. Zachęcamy do sprawdzenia kilku propozycji, jakie wybraliśmy. Wszystkie z nich są dostępne w naszym sklepie internetowym!

ANDRE Awaryjna latarka samochodowa z nadrukiem (MO8225-03)

Bezpieczeństwo w trakcie podróży powinno być priorytetem dla wszystkich kierowców. Jednak szacuje się, że nawet połowa z nich nie posiada takich gadżetów jak apteczka, trójkąt czy chociażby latarka samochodowa, która przyda się, gdy samochód stanie nocą na drodze. Z punktu widzenia finansowego, jest to relatywnie tani dodatek, na którym można umieścić nadruk z logo. Z punktu widzenia marketingowego jest to niezwykle widoczny (i to nie przez światło) gadżet reklamowy, który Państwa klient będzie używać nie tylko przy samochodzie.

DRIVE SAFE Tester alkoholowy z nadrukiem (MO7161-06)

Skoro już przy względach bezpieczeństwa jesteśmy, kolejnym gadżetem reklamowym związanym z motoryzacją jest tester alkoholowy z możliwością umieszczenia nadruku. Polskie prawo jest bardzo restrykcyjne, jeżeli chodzi o prowadzenie aut nawet z bardzo małą zawartością alkoholu w wydychanym powietrzu. Nawet na drugi dzień promile mogą się utrzymywać, gdy kierowca nie zdaje sobie z tego sprawy. Tym samym taki gadżet nie tylko uratuje dokument, ale uchroni przed otrzymaniem bardzo drogiego mandatu czy przed możliwym wydatkiem. Każdy kierowca – nawet ten sporadycznie pijący, będzie się cieszyć z takiego prezentu.

Awaryjny komplet samochodowy, MAN POWER, niebieski (56-0399002)

Wspominaliśmy coś o braku odpowiednich przyborów w samochodach, prawda? Dlatego awaryjny komplet samochodowy składający się rękawic, kamizelki odblaskowej, liny holowniczej, kablami do rozruchu czy przyrządów będzie nie tylko świetnym pomysłem na prezent dla stałego klienta zakładu mechanicznego, ale i zestaw „ratunkowy” do Państwa floty samochodowej. Nadruk z logo naturalnie jest możliwy – chcesz poznać szczegóły? Koniecznie się z nami skontaktuj!

FINCLEY Skrobaczka do lodu z logo (KC1063-06)

Za oknem może i utrzymują się dodatnie temperatury, ale za kilka miesięcy budzić nas będzie szron i śnieg. Dlatego już teraz warto się zabezpieczyć tanimi gadżetami reklamowymi związanymi z motoryzacją. Dla przykładu skrobaczka do lodu jest chyba jednym z tańszych pomysłów z naszej oferty. Nadruk naturalnie jest możliwy. Innym i znacznie bardziej docenianym gadżetem jest mata aluminiowa na szybę, na której można umieścić nadruki. Skuteczna reklama, która będzie zdobić osiedla mieszkaniowe po godzinach pracy lub pod biurem Państwa klientów w godzinach, gdy ich klienci przychodzą złożyć zamówienie.

 

Jak sami Państwo widzą, pomysłów jest bardzo dużo – więcej można znaleźć pod specjalnym linkiem w tym miejscu. Zachęcamy do oglądania oraz składania zamówień. W razie pytań, pozostajemy do stałej dyspozycji.


kontakt kontakt